Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Load Capacity | 2000 kg |
| Lift Height | 1600 mm |
| Lift Mechanism | Foot Pump |
| Operation Type | Manual |
| Fork Length | 1150 mm |
| Mast Type | Single Mast |
| Fork Width | 560 mm |
| Wheel Type | Nylon |
| Lift Type | Wrap Over |
Manaul stacker
Cap2 ton 3 mtr