Product Details:
| Lifting Capacity | 200 kg |
| Usage/Application | Drum Gripper |
| Type | Manual |
| Lifting Height | 600 mm |
| Warranty | 12 months |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Usage/Application | Drum Dumper |
| Type | Manual |
| Lifting Height | 400 mm |
| Lifting Capacity | 500 kg |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |