Product Details:
| Lifting Capacity | 50 kg |
| Usage/Application | Drum Transporter |
| Part Required | Fork |
| Type | Gasoline Powered |
| Model Name/Number | Drum grabar |
Drum grabar forkalift
Product Details:
| Lifting Capacity | 200 kg |
| Usage/Application | Drum Dumper |
| Type | Manual |
| Lifting Height | 400 mm |
| Warranty | 6 months |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |