Product Details:
| Capacity | 2200 kg |
| Capacity(kg) | 3000 Kg |
| Type | Electric |
| Usage/Application | Industrial |
| Lifting Speed | 100 mm/sec |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Capacity | 1500 Kg |
| Type | Hand Operated |
| Usage/Application | Material Handling |
| Lifting Speed | 70 mm/sec |
| Warranty | 6 Months |
| Customization | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Capacity | 2200 kg |
| Capacity(kg) | 2000 Kg |
| Type | Electric |
| Usage/Application | Material Handling |
| Lifting Speed | 100 mm/sec |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Capacity | 2200 kg |
| Capacity(kg) | 2500 Kg |
| Type | Hand Operated |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |